Επικοινωνήσετε με τον προμηθευτή; προμηθευτής
Chris Liu Ms. Chris Liu
Τι μπορώ να κάνω για σας;
Επικοινωνήστε με τον προμηθευτή

Shareconn Development CO.,LTD

SC προσαρμογέα οπτικών ινών
SC προσαρμογέα οπτικών ινών
SC προσαρμογέα οπτικών ινών
SC προσαρμογέα οπτικών ινών

SC προσαρμογέα οπτικών ινών

Incoterm: FOB,EXW
Min. Παραγγελία: 500 Piece/Pieces
Χρόνος παράδοσης: 15 ημέρες

Προσθήκη στο καλάθι

Βασικές πληροφορίες

    Αρ. μοντέλου: CPC 220

    Μέσο μετάδοσης: Ενιαία λειτουργία

    Δομή: SC

    Αριθμός πυρήνων: Μονοπύρηνος

    Σχήμα: Ορθογώνιος

    Εφαρμογή: Μονάδα ινών

    Τύπος συνδέσμου: SC-PC

    Μάρκα: OEM

    Adapter: SC Adapter

Additional Info

    Συσκευασία: Χαρτοκιβώτιο

    παραγωγικότητα: 100000/week

    Μάρκα: ODM

    μεταφορά: Air

    Τόπος καταγωγής: Κίνα

    Εφοδιασμού: 20000/day

    Πιστοποιητικό: ISO

    Λιμάνι: Dongguan

Περιγραφή Προϊόντος

SC-SC Οι προσαρμογείς οπτικών ινών χρησιμοποιούνται για την παροχή καλωδίου στο καλώδιο ή το καλώδιο για τη σύνδεση οπτικών ινών εξοπλισμού. Παρέχουμε μια ευρεία γκάμα μανικιών ζευγαρώματος και υβριδικών προσαρμογέων, συμπεριλαμβανομένων ειδικών προσαρμογέων οπτικών ινών από θηλυκά έως θηλυκά.

Ο προσαρμογέας οπτικών ινών , μερικές φορές ονομάζεται επίσης σύζευξη οπτικών ινών , είναι μια μικρή συσκευή σχεδιασμένη να τερματίζει ή να συνδέει τα καλώδια οπτικών ινών ή τους συνδετήρες οπτικών ινών μεταξύ δύο γραμμών οπτικών ινών.

Συνδέοντας επακριβώς δύο συνδέσμους, οι προσαρμογείς οπτικών ινών επιτρέπουν να μεταδίδονται οι πηγές φωτός και να μειώνονται όσο το δυνατόν περισσότερο οι απώλειες. Ταυτόχρονα, οι προσαρμογείς οπτικών ινών έχουν τα πλεονεκτήματα της χαμηλής απώλειας εισαγωγής, της καλής εναλλαξιμότητας και της αναπαραγωγιμότητας. Η Shareconn παρέχει ένα ευρύ φάσμα ζευγαρωτών μανικιών και υβριδικών προσαρμογέων, συμπεριλαμβανομένων ειδικών προσαρμογέων οπτικών ινών από θηλυκά έως θηλυκά.
Sc Sc AdapterSc Sc CouplerSc Adapter



SC-SC Hybrid Singlemode ή Multimode Simplex προσαρμογέα ινών χαλκού

Στυλ SC σε στυλ SC

Χρήση σε εφαρμογές Singlemode ή Multimode.

Σχεδιασμός ελεύθερης αιώρησης ή τοποθέτησης σε πίνακα.

Τα καλύμματα σκόνης προστατεύουν από τα συντρίμμια και τη μόλυνση

RoHS συμμορφώνεται

Κατηγορίες Προϊόντων : Προσαρμογέας > Συνδέσεις προσαρμογέα

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ σε αυτόν τον προμηθευτή

Το μήνυμά σας πρέπει να είναι μεταξύ 20-8000 χαρακτήρες

Related Products List