Στοιχεία Εταιρίας

  • Shareconn Development

  •  [Guangdong,China]
  • Είδος Επιχείρησης:Κατασκευαστής
  • Main Mark: Αμερική , Ασία , Ευρώπη , μέση Ανατολή , Παγκόσμιος
  • Εξαγωγέας:71% - 80%
  • certs:ISO9001
  • Περιγραφή:Sc-fc προσαρμογέα οπτικών ινών,Προσαρμογέα οπτικών ινών Fc-sc,Sc-fc Adapter
Καλάθι Εξεταστική ( 0 )

Shareconn Development

Sc-fc προσαρμογέα οπτικών ινών,Προσαρμογέα οπτικών ινών Fc-sc,Sc-fc Adapter

Σπίτι > Προϊόντα > Προσαρμογέας > Συνδέσεις προσαρμογέα > SC-FC προσαρμογείς οπτικών ινών

SC-FC προσαρμογείς οπτικών ινών

Μοιραστείτε το στο:  

Βασικές πληροφορίες

Αρ. μοντέλου: CPC 219

Περιγραφή Προϊόντος

Οι προσαρμογείς οπτικών ινών SC-FC χρησιμοποιούνται για την παροχή καλωδίου στο καλώδιο ή το καλώδιο για σύνδεση συσκευών οπτικών ινών. Παρέχουμε μια ευρεία γκάμα μανικιών ζευγαρώματος και υβριδικών προσαρμογέων, συμπεριλαμβανομένων ειδικών προσαρμογέων οπτικών ινών από θηλυκούς και θηλυκούς.

Ο προσαρμογέας οπτικών ινών , που μερικές φορές ονομάζεται επίσης σύζευξη οπτικών ινών , είναι μια μικρή συσκευή σχεδιασμένη να τερματίζει ή να συνδέει τα καλώδια οπτικών ινών ή τους συνδετήρες οπτικών ινών μεταξύ δύο γραμμών οπτικών ινών.

Συνδέοντας με ακρίβεια δύο συνδέσμους, οι προσαρμογείς οπτικών ινών επιτρέπουν να μεταδίδονται οι πηγές φωτός και να μειώνονται όσο το δυνατόν περισσότερο οι απώλειες. Ταυτόχρονα, οι προσαρμογείς οπτικών ινών έχουν τα πλεονεκτήματα της χαμηλής απώλειας εισαγωγής, της καλής εναλλαξιμότητας και της αναπαραγωγιμότητας. Η Shareconn παρέχει ένα ευρύ φάσμα ζευγαρωτών μανικιών και υβριδικών προσαρμογέων, συμπεριλαμβανομένων ειδικών προσαρμογέων οπτικών ινών από θηλυκά έως θηλυκά.

Fc Sc AdaptersFc Sc Adapter

FC-SC Hybrid Singlemode ή προσαρμογέα ινών χαλκού Simplex πολυτροπικών ινών

Στυλ FC σε στυλ SC

Χρήση σε εφαρμογές Singlemode ή Multimode.

Σχεδιασμός ελεύθερης αιώρησης ή τοποθέτησης σε πίνακα.

Τα καλύμματα σκόνης προστατεύουν από τα συντρίμμια και τη μόλυνση

RoHS συμμορφώνεται

Κατηγορίες Προϊόντων : Προσαρμογέας > Συνδέσεις προσαρμογέα

Εικόνες προϊόντος
  • SC-FC προσαρμογείς οπτικών ινών
  • SC-FC προσαρμογείς οπτικών ινών
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ σε αυτόν τον προμηθευτή
  • *Θέμα:
  • *Μηνύματα:
    Το μήνυμά σας πρέπει να είναι μεταξύ 20-8000 χαρακτήρες
Επικοινωνήσετε με τον προμηθευτή;προμηθευτής
Chris Liu Ms. Chris Liu
Τι μπορώ να κάνω για σας;
Επικοινωνήστε με τον προμηθευτή